Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bezva Film

8. 8. 2008
ObrazekZdroj:www.thecrow.wz.cz/vrana2.html
 
Název: The Crow: City of Angles (Vrána: Město Andělů)
Vydáno: USA 1996, Česko 26. prosince 1996
Námět: James O'Barr
Režie: Tim Pope
Produkce: Edward R. Pressman a Jeff Most
Speciální Efekty: Dream Quest obrazy
Scénář: David S. Goyer a James O´Barr
Kamera: Jean-Yves Escoffier
Hudba: Graeme Revell
Délka: 84 minut
Náklady: 13 miliónů dolarů
Vydělal: 26 miliónů dolarů (po celém světě)
 
 
 
 
 
 
HRAJÍ:

Ashe (Vincent Perez)
Sarah (Mia Kirshner)
Albrecht (Ernie Hudson)
Judah (Richard Brooks)
Curve (Iggy Pop)
Nemo (Thomas Jane)
Spider Monkey (Vincent Castellanos)
Kali (Thuy Trang)
Danny [Asheův syn] (Ian Dury)
Noah [Majitel tetovacího salónu] (Eric Acosta)
Sybil (Tracey Ellis)
Grace (Beverley Mitchell)
Bassett (Alan Gelfant)
Hindu (Shelly Desai)
Holly Daze (Holley Chant)
Zeke (Kerry Rossall)
Priest (Reynaldo Duran)
Boy in Church (Danny Verduzco)
Old Lady in Church (Maria Julia Moran)
Dále hrají The Deftones

 

Sarah:

Věřím, že existuje místo,
kde bloudí duše zemřelých,
jež nenašli pokoje.
Čekají na příležitost,
jak napravit křivdu a zlo.
Teprve pak se mohou setkat s lidmi,
které milují.
Někdy jim vrána ukáže cestu,
protože někdy je láska silnější než smrt.

Obrazek

 

Úvod

Pokračování zdařilého filmu Vrána je tady, opět můžeme vidět příběh o lásce, která byla silnější než smrt. Dějištěm je Los Angeles zahalené tmou, mlhou, beznadějí a násilím. Působivé scény ukazují město v rozkladu, zaneřáděné ulice, kterým vládnou ruku v ruce drogy a tlupy bezejmenných gaunerů. A kdesi ve výšce to vše sleduje vrána...

 

Vrána: Město Andělů by Hogden

Dívka Sarah má už nějaký čas podivné sny o brutální vraždě mladého muže a syna, které ji dost znepokojují, protože všechno nasvědčuje, že s ní mají nějakou souvislost. V noci před svátkem Všech svatých k ní přiletí vrána, průvodce zoufalých lidských duší, a když ji následuje až k opuštěnému molu, stane se zde svědkem zmrtvýchvstání Ashe Corvina, zavražděného mladíka ze svých snů. Ashe je stále zlomený bolestí nad smrtí svého syna, jeho zoufalství jen prohloubí zjištění, že on sám je mrtvý ve světě živých. Jeho znovuoživení má, jak lze snadno uhodnout, svůj dobrý důvod: potrestání krutých vrahů. Této své povinnosti se posléze Ashe s radostí, či spíše s pocitem temného zadostiučinění, ujme.

Ve vlajícím koženém kabátě, s bizardním černo-bílým obličejem a nezranitelností vůči "asi všemu" pak šíří smrt mezi jednotlivými členy bandy zabijáků a feťáků z onoho osudného večera. Na této cestě ho stále, jako posel zmaru (nebo snad jakési naděje), provází jako stín vrána, jeho pouto mezi tímto světem a světem mrtvých. Zlosyni celou věc zprvu neberou moc vážně, ovšem s tím, jak se jejich počet vytrvale zmenšuje, začnou rychle chápat svou obtížnou situaci: Jak zastavit člověka, který je už jednou mrtvý? Ale náhle se jim objeví naděje ve slovech slepé věštkyně: Samotný Ashe je nezranitelný, ale jeho síla je osudově spojená s Vránou, po jejím zabití bude z Ashe normální muž... The Crow: City of Angels

A tak zatímco se v celém městě slaví svátek mrtvých, pojídají se lebky z cukrového těsta, tančí na drsné rockové melodie s lidmi a nejrůznějšími smrťáckými panáky; schyluje se k poslednímu souboji s vůdcem padouchů, Judou Earlem, který ovládá černou magii a (zřejmě) je původcem všeho zla.

Asi není třeba zdůrazňovat, že se tento film svou náladů od comixových filmů typu Supermana, a že se dá jen těžko říct, co by samotný comix říkal dětem (alespoň těm normálnějším). Všechno je prostoupeno atmosférou smrti, bolesti, zoufalství; která je občas přerušována divokou radostí z ničení, aby posléze zavládla temná melancholie.

Jinak na mě kromě samotného Vincenta Pereze v roli Ashe zapůsobil i Iggy Pop, který svou roli odpudivého, sem tam vraždícího feťáka ztvárnil dost přesvědčivě. To on pokaždé nalézá mrtvá těla členů bandy, u nichž je vždy symbol vrány, a pak zjistí, že mu v jednom tetovacím salónu udělali vkusnou černou hádejte co. Jinak větší prostor má samozřejmě hlavní padouch Judah Earl, zaprodanec pekla, který s nehybnou tváří a mrtvolným hlasem říká věty jako: "Bolest je má síla." Zajímavá je i postava věštkyně Sibyly, s nejasným původem a vztahem k ostatním aktérům. A samozřejmě Sára, vypravěčka a Ashův pomocník, která posléze stane vprostřed všeho dění.

Celkově může film zanechat smíšené pocity, základní děj je hodně jednoduchý a nepříliš odlišný od filmu Vrána, a snad i některé akční scény by mohly být věrohodnější; na druhou stranu, komu sedne pochmurná a temná nálada filmu, bude určitě z kina odcházet se zajímavým zážitkem. Ohodnocení by kolísalo mezi 40 a 60 procenty. Ovšem neviděl jsem první film ani jsem nečetl comix, a je možné, že bych pak soudil jinak.

 

Vrána: Město Andělů by Hnidopich

Myslím, že od té doby, co jsem se přestěhoval do velkého města, mi temné ozvěny civilizace přetvořené ve filmová díla nepřipadnou atraktivní jako dřív, možná protože v tom tak trochu musím bydlet.

Město andělů je esencí urbanistického rozkladu americké metropole, která překročila snovou hranici do stavu permanentní noční můry. Není tu nic než podsvětí, potemnělé prázdné ulice plné harampádí a smetí, občas nějaká ta banda víří kolem podezřelého zábavního podniku, větší perspektivě zabraňují oblaka fialového dýmu a nad tím vším poblikává neónový nápis JEŽÍŠ JE NÁŠ SPASITEL The Crow: City of Angels

Příběh začíná smrtí Ashe (Vincent Perez) a jeho syna Dannyho rukama násilnické bandy Judaha Earla (Richard Brooks), jenž je králem drogového podsvětí. Vrána, mystický pták, vrací zmučeného Ashe zpět, a mrtvola začne pronásledovat vyděšenou bandu, přinášejíc nelidský zmar a zkázu.

Pomsta je jediným konzistentním elementem filmu. Veškeré postavy jsou nanejvýš nastíněné, jejich vztahy a kontext počínání si smíme domýšlet. "Láska je někdy silnější než smrt..." hlásá jeden ze sloganů, leč film nám vlastně ukazuje opak. Sarah (Mia Kirshner) je sice s Ashem spjata svými sny a obrazy, a zdá se, že ji k němu poutá i cit, ale ví, že mrtvola má svůj úkol, po jehož splnění se musí vrátit do hlubin, odkud vzešla.

Na přitažlivosti filmu nedokázaly přidat ani na Ameriku poměrně uvolněné scény masochisticko-sadistické zábavy drogové smetánky. Je to všechno tak snaživě tajemné a kultovní, až safra prosvítá prázdnota a rozpačitá bezmyšlenkovitost.

Vrána: Město andělů prý čerpá a opisuje z původního filmu Vrána s Brandonem Lee, jenž jsem bohužel neviděl. Všichni ostatní asi ano, protože jsem byl v kině zase skoro sám.

Sid Páral
Filmová příloha deníku Neviditelný Pes

Vrána: Město Andělů by Cinema


Záhrobní mstitel se vrací, aby ve jsménu lásky a spravedlnosti bojoval se zlem
Los Angeles se z města andělů (pokud jím kdy bylo) proměnilo v sídlo ďáblů: ulice jsou plné brutálního násilí a jen srdce málokterých zůstávájí prosta krutosti, hrabivosti a strachu. Vyznavači černé magie neváhají páchat rituální vraždy, jejichž jediným smyslem je bezbožná oslava Zla a Noci. Zděšeným svědkem jednoho z takových zločinů se stane Ashe Corvin se svým synkem; vzápětí svou "trestuhodnou" zvědavost oba odpykají smrtí. Nad surovou , nesmyslnou vraždou se však tentokrát nezavře hladina městského bahna: míra zlých skutkůje dovršena a vrána, zlověstný posel ze záhrobí, přináší Asheovu duši zpět, aby otec mohl pomstít synovu smrt a vyrovnat účty s vražednickým gangem.

The Crow: City of Angels Majitelka tetovacího salónu, krásná Sarah, se znovu dostává do příběhu, s nímž spojila svůj život už v dětství: tehdy se s pomocí vrány mezi živé vrátil její zavražděný soused, rockový hudebník Eric Draven, aby pomstil sebe i svou snoubenku Shelly. Když to všechno šťastně skončilo, Sarah si myslela, že jí prožitou noční můru bude připomínat jen Shellyn snubní prstýnek. Předvečer svátku Všech svatých však do jejího života znovu vnáší zlověstný neklid. Dívku tíží zlé sny o surové vraždě, a když následuje vránu do doků, stane se užaslou svědkyní Asheova zmrtvýchvstání. Nebýt záhrobního mstitele, sama by se ze zasněné vypravěčky dávného příběhu stala další z obětí zabijáckého gangu. Ashe, provázený mlčenlivým ptačím stínem, se však vydává do ulic, aby konečně zůčtoval se zlem - a Sarah mumůže pomoci ...

I když se nám do uzávěrky tohoto čísla Cinemy nepodařilo film vidět, můžeme hádat, že Ashe a Sarah ve svém šlechetném díle uspěli: proti základnímu vypravěčskému přikázání o happy endu se totiž nebouřil ani autor kultovního kresleného seriálu James O´Barr, ani tvůrci filmové adaptace jeho comicsu, snímku Vrána, který natočil před čtyřmi lety Alex Proyas.
Hogden

Vrána: Město andělů (článek z časopisu Cinema)

Recenze na neshlídnutý film z e staršího čísla časopisu Cinema, který jsem také dostal od Drakana (díky). Článek je naskenován asi zabírá 300 000 B. Stačí kliknout na obrázek v pravo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Brand-new fallout for the benefit of well-behaved force

(StronHof, 28. 7. 2021 17:48)

https://gee.su/eQ56k https://qps.ru/zgQkD https://clck.ru/WPQGE https://gee.su/H5Eox https://gee.su/W5xtC https://qps.ru/Oay2H https://clck.ru/WPS7h https://qps.ru/yht5L https://clck.ru/WPwfA https://gee.su/I3uJe https://gee.su/JHPRc https://gee.su/d0tSZ https://gee.su/dJXia https://clck.ru/WPj3A https://gee.su/6kLVr https://gee.su/oZKEn https://clck.ru/WPkJN https://gee.su/gnY9M https://gee.su/ToOaX https://clck.ru/WPSdB
https://clck.ru/WPRaH https://gee.su/UFTN0 https://gee.su/JsFSE https://clck.ru/WPeGg https://gee.su/efXzo https://qps.ru/xid2y https://gee.su/NyM32 https://qps.ru/597pu https://gee.su/542xT https://qps.ru/LzcWi https://cutt.us/MXRnN https://qps.ru/Epb96 https://gee.su/K98pC https://gee.su/bKkh7 https://gee.su/2VrBp https://qps.ru/rCtxR https://gee.su/pkafr https://gee.su/Q67ye https://qps.ru/3JulW https://qps.ru/IPfWy
https://clck.ru/WPTZG https://gee.su/iBTn9 https://qps.ru/MtXCL https://qps.ru/BkO2w https://gee.su/pOwzP https://clck.ru/WPSR3 https://qps.ru/JLwVA https://qps.ru/XzrEk https://gee.su/rVWen https://gee.su/pGiXN https://qps.ru/rGo40 https://gee.su/Q5zi8 https://clck.ru/WPmg7 https://qps.ru/2nB8l https://qps.ru/xeHvq https://clck.ru/WQ5Bj https://gee.su/PkXw9 https://clck.ru/WPUKo https://qps.ru/oESbP https://qps.ru/hQtpA

clothing, garments, t-shirts

(Johnnyquofe, 28. 7. 2021 3:02)

corona virus is changing the world!

(MarioTaush, 27. 7. 2021 2:32)

Hello. And Bye.

Larrydow

(Larrydow, 24. 7. 2021 21:24)


You actually make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be really one thing that I think I'd never understand. It kind of feels too complex and very wide for me. I am having a look ahead in your subsequent post, I will attempt to get the hang of it!

news, business

(JuanVE, 22. 7. 2021 8:02)

news about corona in the world

EOS

(AndrewQuome, 21. 7. 2021 22:10)

eosimplementer.co ah

medicación

(artículo científico, 20. 7. 2021 18:02)

Hábitos de riesgo para DE: Tabaquismo, alcohol, drogas, stress. La PDE5 se encuentra en el músculo liso de los cuerpos cavernosos, en el músculo liso vascular y visceral, en el músculo esquelético, las plaquetas, los riñones, pulmones, cerebelo y páncreas. La impotencia o disfunción eréctil puede ser causada por: Causas psicológicas.

купить лампы ксенон в минске

(Andreipij, 18. 7. 2021 12:43)

Профессиональное бурение скважин
Многие владельцы частных домов хотят пробурить собственную скважину на участке. Это связано с постоянными перебоями подачи воды в системе центрального водоснабжения и ненадлежащем ее качестве.Существует несколько способов бурения скважин. В зависимости от типа существующего грунта и назначения скважины, выбирается тот или иной метод производства.
Если владелец дома желает получить постоянный источник воды, то стоит задуматься о бурении артезианской скважины . Это самый надежный вариант конструкции.Артезианская скважина обладает большим эксплуатационным сроком. С помощью неё можно пользоваться водой несколько десятилетий. Конструкция оснащена глубоководными насосами, имеющими большой ресурс и срок службы. Вода в скважине проходит несколько этапов очистки и подается уже в чистейшем виде без примесей. Эта система способна обеспечить водой небольшое поселение, ни говоря уже об отдельно стоящем доме.Работоспособность артезианской системы водоснабжения не ухудшается в зимний период времени при больших морозах, что также положительно сказывается на ее качестве.Бурение артезианской скважины под силу только профессионалам. Данная услуга требует не только профессионализма, но и наличие дорогостоящего современного оборудования. Основными этапами производства служат:проектирование системы водоснабжения;
монтаж оборудования и бурильных установок;
бурение скважины;
анализ полученной воды;
регистрация скважины в соответствующих органах.
Сегодня многие компании предлагают услуги по бурению скважин. Плюсы профессионалов:
наличие дорогостоящего современного оборудования;
специалисты обладают большим опытом работ;
использование инновационных технологий;
гарантия качества;
осуществление гарантийного обслуживания;
производство осуществляется в соответствии с требованиями нормативных документов.
В некоторых случаях полученная вода может быть перенасыщена железом, карбонатом кальция либо магнием. Такие примеси делают воду жесткой, что негативно сказывается на системе водоснабжения и на организме человека. Вредные примеси остаются на стенках трубопровода и образуют соляные отложения, что приводит со временем к выходу его из строя. В этом случае устанавливаются дополнительные системы очистки воды.При возникновении каких-либо неполадок Вы всегда можете обратиться в нашу компанию «БурАвтоГрупп» за подробной консультацией относительно всех услуг по бурению и водоснабжению.

This Uncommon Breakfast Tonic Provided Me Back My Confidence

(JustinBrath, 15. 7. 2021 6:40)

https://bit.ly/3en0Aov This Japanese Morning Meal Consume Changed My Life

This Unusual Japanese Breakfast Consume Alcohol Changed My Health

(JustinBrath, 15. 7. 2021 1:28)

https://bit.ly/3wI5kvj Uncommon Breakfast Health And Wellness Tonic

Happy new year

(CAMUSO517, 13. 7. 2021 5:54)

What do you think about this material? https://spin-electro.ru/
I think it is nice!!!

generositeit allanger froth vimye omri

(HenisDef, 10. 7. 2021 0:20)

https://gee.su/lA9FT https://cutt.us/tyjPv https://gee.su/bqDGz https://qps.ru/GgJTa - https://cutt.us/PtUoa https://qps.ru/MP3iY https://qps.ru/EqaGP https://qps.ru/uLAUH https://qps.ru/p5SxN https://qps.ru/2Wsmj - https://clck.ru/VvMxB https://gee.su/8upvI https://clck.ru/VwL9W https://clck.ru/VvYhs https://cutt.us/qZvTm https://qps.ru/TU8RF - https://cutt.us/qepob https://gee.su/zGYw0 https://gee.su/drK5s https://cutt.us/OzVgchttps://clck.ru/VvXQs https://cutt.us/IVnGj https://qps.ru/JhxIN https://cutt.us/RDKAC - https://qps.ru/ATciM https://clck.ru/VvcMK https://qps.ru/puinE https://clck.ru/VvuMN https://cutt.us/xnoRf https://clck.ru/VvYLa - https://gee.su/NTF18 https://gee.su/eXUVG https://qps.ru/8BhGP https://gee.su/UcjS2 https://cutt.us/oiGQK https://clck.ru/VvPtP - https://qps.ru/kpyfY https://qps.ru/sAMD9 https://gee.su/6YjKA https://gee.su/HALvJ

reageerin shadowsthis thelp haves hadde

(HenisDef, 9. 7. 2021 15:12)

https://gee.su/Rjq9f https://cutt.us/KSYTN https://cutt.us/MHlgu https://cutt.us/xaWWo - https://cutt.us/TdYSy https://cutt.us/rlaTY https://cutt.us/SwGiE https://gee.su/ehD2v https://gee.su/Hk6Ft https://gee.su/RquwM - https://cutt.us/gDRyp https://qps.ru/1AZjb https://clck.ru/VvXAF https://cutt.us/hKEbF https://cutt.us/cldha https://qps.ru/M3AUt - https://qps.ru/SLZDR https://clck.ru/Vvxvg https://gee.su/ijF80 https://gee.su/8NrHihttps://qps.ru/lWwBd https://cutt.us/IYcsa https://gee.su/jWUFs https://clck.ru/VwEzo - https://clck.ru/VvrtA https://qps.ru/8pcMg https://cutt.us/mdoYq https://gee.su/U9Epj https://clck.ru/VvLhd https://clck.ru/VvE53 - https://qps.ru/G16P8 https://gee.su/Ffhgy https://qps.ru/10rjD https://cutt.us/KLKxV https://qps.ru/mlrx4 https://qps.ru/u6v8g - https://clck.ru/VwAXe https://cutt.us/IQUgu https://clck.ru/VvR8V https://gee.su/YKlQq

Как отправить пользователю личное сообщение?

(LerraHat, 9. 7. 2021 11:07)

Привет! Подскажите, пожалуйста, глупой Lerussik, как тут отправить личное сообщение? Очень надо! Спасибо
Hi! Can you please tell stupid Lerussik how to send a private message Thanks

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3rLBBis

(scalo, 9. 7. 2021 9:47)


Follow the link and choose the products for your health

https://bit.ly/3oZOKnO

worryi backfires carattere cetru raciale

(HenisDef, 9. 7. 2021 6:18)

https://gee.su/3M8TS https://clck.ru/VwP8S https://cutt.us/QnVkQ https://qps.ru/g8bn6 - https://gee.su/NO6eY https://qps.ru/l5AX9 https://cutt.us/RHhpT https://cutt.us/qnfYO https://clck.ru/Vvhxh https://cutt.us/GQLDw - https://cutt.us/FKTMr https://clck.ru/VwFzY https://qps.ru/e2vfG https://clck.ru/VvMQm https://cutt.us/jtLaI https://clck.ru/VvV2h - https://cutt.us/acira https://cutt.us/CQDFD https://gee.su/eSyfT https://clck.ru/Vvkyfhttps://cutt.us/NzPkj https://gee.su/ai4XS https://clck.ru/VvF9a https://clck.ru/Vvo3g - https://qps.ru/Bas2U https://gee.su/Sxa0d https://gee.su/U4tVk https://gee.su/p4LtA https://qps.ru/4rdLX https://clck.ru/Vw7MV - https://cutt.us/acvne https://cutt.us/VvODb https://cutt.us/LapQN https://clck.ru/VvYEe https://gee.su/n0lNo https://cutt.us/bOgMr - https://cutt.us/deBGW https://clck.ru/VvXGB https://cutt.us/XSrmB https://gee.su/DHmYw

evening ikler dotykati cringe arriere

(HenisDef, 8. 7. 2021 21:26)

https://gee.su/WarN3 https://gee.su/SgbLI https://gee.su/o7H5B https://qps.ru/7vlHe - https://clck.ru/VvTf4 https://clck.ru/VvaVy https://clck.ru/VwktB https://clck.ru/VwKUz https://qps.ru/xgfQs https://cutt.us/FUQlT - https://clck.ru/Vwdkc https://qps.ru/QOPpl https://cutt.us/XBqBi https://qps.ru/2sJDB https://qps.ru/9rfBp https://qps.ru/lP7QH - https://clck.ru/Vw9aL https://cutt.us/XgvNU https://gee.su/em9Ad https://cutt.us/cIVeVhttps://clck.ru/VwZrC https://qps.ru/kdt8B https://qps.ru/SqX7B https://qps.ru/eF3UH - https://clck.ru/VveHH https://cutt.us/QIYzR https://gee.su/Udnic https://clck.ru/VvXnF https://clck.ru/VwVcv https://clck.ru/VvLCU - https://gee.su/b1OaB https://cutt.us/OzIVU https://cutt.us/DsSZH https://gee.su/OgBLI https://gee.su/nStMO https://clck.ru/Vw5y9 - https://cutt.us/HffCI https://qps.ru/t8nmJ https://gee.su/h3aZ2 https://qps.ru/EtPxU

is cbd legal in indiana

(Robertver, 8. 7. 2021 18:58)

Hi Aline, yes Lemon OG Candy is suitable for outdoors too. Regards. https://chopot.org/can-you-mix-cbd-and-tylenol/ This article explores how vapor pressure differentials (VPD) affect transpiration rates in cannabis plants. Transpiration is a process in which water and essential nutrients move through the plant from cell to cell. Understanding of VPD at different temperatures and relative humidities, and its effect on this process, is important to gain maximum plant growth. We also cover the impact of set points on growth environments as well as energy costs, along with an analysis on how data surrounding watering rates and transpiration can affect equipment selection. Taste and effects. https://chopot.org/kanna-cbd/ Review by Scott Zickefoose. Recently added medicare suppliers. Tight nice lime green nugs. Insanely dank. Very goofy/spacy high. Was the first topshelf strain I ever smoked & lemme tell ya, I was blazed. Like goofy first time smoking good blazed. Wasn't expecting it to last as long as it did, probably 4 hour high. And in hindsight I definitely think the THC content was more like 15%+ even tho I didn't have much of a tolerance. I just remember thinking it was SO much stronger than any of the decent mids I used to get. https://chopot.org/cbd-for-allergies/

The Best Offer of The Year!

(CoreyAvade, 8. 7. 2021 16:34)

This year turned out to be very difficult. But we have optimized and reduced the cost of our products!
It is almost impossible to find prices lower than ours, the sale is at the cost price level.
Watch and be surprised by our super low prices https://is.gd/72jG3I

lgfl drags nash meesterschap apskats

(HenisDef, 8. 7. 2021 12:19)

https://gee.su/lBX0c https://cutt.us/Mpliz https://cutt.us/GHmbG https://qps.ru/P1ao5 - https://qps.ru/AW2qv https://qps.ru/nZ9Xa https://clck.ru/Vx9Hp https://cutt.us/EpwLt https://qps.ru/GVo7k https://clck.ru/VvrGU - https://cutt.us/Ejlwv https://qps.ru/o0BPl https://cutt.us/pGFUG https://qps.ru/8mFx5 https://clck.ru/VwUqc https://clck.ru/Vw4Ef - https://qps.ru/RKTx6 https://clck.ru/VviGG https://gee.su/nWqbj https://qps.ru/Fh54Ohttps://gee.su/2ySIl https://gee.su/SvIl7 https://qps.ru/wJ2HB https://clck.ru/VwQYy - https://gee.su/zX8Cu https://cutt.us/xiBoI https://gee.su/lnfLp https://qps.ru/5MWPR https://qps.ru/ov6JU https://qps.ru/bsUDp - https://clck.ru/VvM6P https://clck.ru/VvjzD https://qps.ru/lyWZq https://gee.su/MpEjC https://qps.ru/7NRxM https://clck.ru/VvH5E - https://gee.su/oQEY5 https://qps.ru/7f3Fz https://gee.su/fdHxp https://qps.ru/NZ2b3


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

následující »